Hlášení dne 20. 4. 2022

1. oznamujeme občanům, že již tuto sobotu 23. 4. od ráno do 13 hodin proběhne sběr nebezpečného a objemného odpadu v naší obci (pneumatiky, chemikálie, barvy, motorové oleje.. monočlánky, elektro  - televizory, ledničky, domácí elektrospotřebiče.. linolea, umyvadla, kočárky... atd.  Žádáme občany, aby tento odpad řádně umístili vždy k místě sběru u informační cedulky  tzn. u zastávky bude elektroodpad a pneu u KD oleje, barvy a akumulátory. Velkoobjem do přistavěného kontejneru. Děkujeme za pochopení.
  2.  firma  KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin v naší obci uskuteční prodej ovocných stromků, různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. Ovocné dřeviny pocházejí z oblasti   500 m.n.m.

Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin:

Jabloně, Broskve, Švestky, Hrušky, Ringloty, Třešně, Nektarinky, Rybíz červený a černý:  osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořenovací hnojivo.Angrešt, Ribíz Rúné druhy drobného ovocí. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gélem zabranujícím proti vysychání.

Zájemci si mohou uvedené zboží zakoupit dne: 21. dubna

v čase od: 8:00 hod. na prodejním místě U kulturního domu

1. Pan doktor Jandl má ve dne 19.-24.4. dovolenou – zastupují paní  MUDr. Ranostajová, MUDr. Dočkalová a MUDr. Remeš ve svých ordinačních hodinách.

4.  Upozorňujeme, že odpady za tuhý domácí odpad jsou splatné do konce měsíce!!!

Datum vložení: 20. 4. 2022 18:07
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2022 18:09