Hlášení rozhlasu dne 6. 5. 2022

Upozorňujeme, že poplatek za tuhý domácí odpad byl splatný do konce měsíce dubna. Dlužníky žádáme o zaplacení v nejbližším možném termínu, buď na číslo účtu obce nebo přímo na obecním úřadu.

1. Upozorňujeme, že poplatek za tuhý domácí odpad byl splatný do konce měsíce dubna. Dlužníky žádáme o zaplacení v nejbližším možném termínu, buď na číslo účtu obce nebo přímo na obecním úřadu.
  2. tuto sobotu 7.5. 2022 proběhne přímý prodej ovoce-zeleniny fa Velič : brambory z Vysočiny, cibule,česnek,rajčata, papriky, jablka,hrušky,jahody, hroznové víno a jiné

Prodej se uskuteční v 8:05-8:20 u kulturního domu

1. Firma Cheport spol. s r.o. hledá pracovníka na zástup

na pozici vrátného .

Pracovní doba 6.00 – 15.00 hod v pracovní dny.

Místo je možné i pro  důchodce který umí základně pracovat s počítačem.

Bližší informace na tel 603 541 990 nebo osobně ve firmě – ing.Jandl

1. Veřejné zastupitelstvo obce bude zasedat v pátek 13. 5. v 17.00 hodin na obecním úřadě.
Datum vložení: 6. 5. 2022 18:10
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2022 18:11