Hlášení rozhlasu dne 7. 9. 2022

gulášfest
Sběr nebezpečného odpadu

Hlášení rozhlasu dne 14. 9. 2022

1. Veřejné zasedání zastupitelstva obce Lhotsko proběhne dne 14. září od 18,00 hodin v Kd

2.     V sobotu 1. 10. 2022 do 12,45 h proběhne v naší obci  Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu                                                                                                                                   na označené místa budete moci odevzdat – olejové automobilové filtry, plechovky se zbytky barev, znečištěné láhve a sklo od chemikálií,  vyjeté motorové oleje, pneumatiky, televizory, ledničky a jiné domácí elektrospotřebiče, koberce, linolea, umyvadla..

Upozorňujeme, že na obalu musí být napsaná přesná specifikace chemikálie!!!

3. Tradiční Guláš Fest na Střelnici Chrámečné se uskuteční v sobotu 10. 9. 2022, začátek vaření je od 10,00 hodin, ochutnávka od 15,00 hodin, doporovodný program Kapela OstoŠest.

Datum vložení: 7. 9. 2022 17:10
Datum poslední aktualizace: 7. 9. 2022 17:24