Probíhá úprava webových stránek.

Hlášení rozhlasu dne 6. 5. 2022

Hlášení rozhlasu dne 5. 5. 2022

1. Upozorňujeme, že poplatek za tuhý domácí odpad byl splatný do konce měsíce dubna. Dlužníky žádáme o zaplacení v nejbližším možném termínu, buď na číslo účtu obce nebo přímo na obecním úřadu.

1. tuto sobotu 7.5. 2022 proběhne přímý prodej ovoce-zeleniny fa Velič : brambory z Vysočiny, cibule,česnek,rajčata, papriky, jablka,hrušky,jahody, hroznové víno a jiné

Prodej se uskuteční v 8:05-8:20 u kulturního domu

1. Firma Cheport spol. s r.o. hledá pracovníka na zástup

na pozici vrátného .

Pracovní doba 6.00 – 15.00 hod v pracovní dny.

Místo je možné i pro  důchodce který umí základně pracovat s počítačem.

Bližší informace na tel 603 541 990 nebo osobně ve firmě – ing.Jandl

1. Veřejné zastupitelstvo obce bude zasedat v pátek 13. 5. v 17.00 hodin na obecním úřadě.
Datum sejmutí: 22. 5. 2022 Zodpovídá: Správce Webu